המלצות
ש.א.
קרא עוד
"הגענו לרויטל די מרוסקים, רק קיבלנו את האבחון והיינו בסערה שמלווה בזה. כבר מהמפגש הראשון היא פשוט הכניסה אוויר ותקווה וחיוך עקשן כזה שמסרב לרדת מהפנים. לאורך הליווי היא היתה קשובה מאד ופרקטית. כלומר היא גם נתנה מענה רגשי עמוק וגם הקנתה לנו כלים יישומיים לפיתוח התקשורת עם מעייני שלנו. השינוי מול מעיין היה מהיר ומשמעותי מאד. אנחנו בהודיה עמוקה על המפגש הכנה והמרומם. על הזמינות והמסירות על האופטימיות והחשיבה החיובית. עזרת לנו להאיר דרך חדשה מלאה באמונה, בטחון וסקרנות ללמוד ולגדול. 🙏🏻🌟 תודה ❤️"
א.ק.
קרא עוד
"ממליצה בחום רב, על רויטל אלרון-כץ מאופטיזם, גם אמא למיוחד, גם אשת מקצוע, שחושבת מחוץ לקופסא, עושה לך סדר בראש מסדרת לך את השאלות המציקות ביותר, נותנת תשובות לעכשיו ואחר כך, ובמיוחד קשובה וזמינה יותר מכל איש מקצוע בתחום. עזרה למשפחות וילדים ונערים ונערות, שיקמה מערכות יחסים בתוך משפחות של מיוחדים, יש לה ערוץ יוטיוב עם אנשים שנוגעים בתחום, חוץ מזה יש לה הדרכות חינמיות בנושאים ממש חשובים ,כמו איך לספר לילד שהוא אוטיסט, חמשת שלבי האבל, עברתי אצלה קורס און ליין בזמן הקורונה שעזר לי המון, למדתי איך לפרק בעיה ולהפוך אותה למנוף כדי שהבן שלי יהיה עצמאי, וכמה המון הוא התקדם. רויטל היא נשמה ומשרה רוגע ושהכל אפשרי, משלב לשלב התקדמתי עד שהפכה לבן אדם היחידי שאני מתייעצת איתו לגבי המיוחד שלי!"
ב.ד.
קרא עוד
הייתי בהרצאה של רויטל שאני חייבת להודות שממש חיכיתי לה! למדתי הרבה מההרצאה, ובמיוחד כלים פרקטיים להתמודדות. הופתעתי כמה ידע נכנס להרצאה אחת! ורויטל הייתה מרגשת. אותנטית. נוגעת. עניינית. מקצועית. מחכה לפעם הבאה!
מ.א.
קרא עוד
רציתי לומר תודה כנה ואמיתית לרויטל! נפגשנו כמה זוגות הורים מיוחדים למפגש הנחייה של רויטל שגרמה לנו ההורים להבין שלא משנה כמה מאתגר זה לגדל ילד מיוחד - יש פתרונות יצירתיים, ובעיקר לימדה אותנו כמה חשוב לחזק, ושזה לא מובן מאליו - כי כולנו צריכים חיזוק 🙂 אז כולנו זכינו לחיזוק וללמידה. חזרתי הביתה בתחושה טובה ונעימה...ומאז משבחת ומחזקת את כל בני המשפחה כמה פעמים ביום!
ב.ד.
קרא עוד
ביום רביעי הייתי בהרצאה של רויטל, הכרות ראשונה עם הייצור המדהים הזה!! מעבר לזה שכולה אור ואינטיליגנציה, היא העבירה את ההרצאה והמצגת כל כך מעניין ומשתף, והפעילות בסוף היתה היסטרית!! ממליצה מכל הלב!
ס.ל.
קרא עוד
המחוייבות, האהבה והמסירות של רויטל לנושא יוצאות דופן. הייתי בשתי הרצאות שלה והשתאיתי מהמקצועיות, שדומה כאילו היא נולדה לכך.
ב.ד.
קרא עוד
נרגשת מאוד הגעתי לשמוע את רויטל מדברת על אורי שלה ועל דרכי הטיפול שלה במשפחות מיוחדות עם ילדים מיוחדים ומדהימים . הגעתי בכובע של אשת חינוך ( אני הגננת של שני ילדה הגדולים של רויטל) מהר מאוד מצאתי שעשרת הדיברות שהיא דיברה עליהן ,כה מתאימות גם לילדי ADHD שאחד מהם הוא בני הצעיר . אין מטפל/ת ראויים יותר להבין הורים וילדים יותר ממי שהוא הורה לילד כזה בעצמו ,ואת הרגישות הזאת, הידע והניסיון רואים וראו אתמול (10/12/19) על רויטל המדהימה שהעבירה את המסר בצורה מאוד ברורה עם המון חן ורגישות. ממליצה בחום על רויטל
ג.א.
קרא עוד
שלום רויטל תודה רבה על ששלחת לי את "איך לספר" אני מנהריה עו"ס תואר שני בהתמחות התפתחותית וניהלתי שנים רבות את התחום הטיפולי במכון להתפתחות הילד של הכללית בגליל המערבי וכד'.
ש.א.
קרא עוד
במהלך שנות עבודתי אני לומדת ומשתלמת בתחום כולל בלימודי המוח בבינתחומי בהרצליה ועוד. אני עובדת כיום בקליניקה פרטית בהתמקדות בילדים על הספקטרום ו ADHD. הגילאים: ינקות עד שבע. ממש הגיל הרך. כבר בגילאים הצעירים עולה השאלה של: איך נספר. כולל לאחרים ולבני המשפחה המורחבת. לעיתים לילד הצעיר יש אח בוגר יותר שאובחן והשאלה נמצאת בשיח וברקע. גם אני מלווה את ההורים והילדים בעבודה עם אלבומי תמונות, סיפור חיים ועוד. אהבתי את המדריך שלך ואבקש את רשותך להעבירו להורים הזקוקים לכך. כמובן שעם זכויות היוצרים שלך. תודה
א.ה.
קרא עוד
רויטל תודה רבה, אספת כל הנקודות במדריך אחד. עוזר להתאסף, לא לקפוץ מנושא לנושא ולהעביר את המסר באווירה נעימה כי הכל מסודר לפי שלבים. בהחלט דרך נוחה להסביר לילד.
מ.ש.
קרא עוד
נכחתי בהרצאה של רויטל - היה סופר מקצועי, עם הרבה חומר וידע כל כך רלוונטי וחשוב. רויטל העבירה בצורה מקצועית נעימה שאפשרה למידה והעמקה של הנושא!! ממליצה בחום לכל הורה להגיע ולקבל את הידע והכלים להשתתף בסדנאות/פרטני/הרצאות. אני בטוח אחזור שוב.
ב.ק.
קרא עוד
אתמול בערב, היינו זוגתי ואני בהרצאה מעלפת של אישה ואמא מופלאה! לאחר שנודע לה שנולד לה ילד על הספקטרום התגייסה במלוא מובן המילה על מנת להבין התחום על בוריו להיות הכי קשובה ושלימה עבור הבן שלה ועל הדרך, מטוב ליבה, גם עבור אחרים שכמותו. תודה רבה רויטל על ערב קסום.
ר.ש.
קרא עוד
הייתי בהרצאה של רויטל שאני חייבת להודות שממש חיכיתי לה! למדתי הרבה מההרצאה, ובמיוחד כלים פרקטיים להתמודדות. הופתעתי כמה ידע נכנס להרצאה אחת! ורויטל הייתה מרגשת. אותנטית. נוגעת. עניינית. מקצועית. מחכה לפעם הבאה.
ל.ב.ש.
קרא עוד
היי רויטל, תודה על המצגת - חוויתי אותה כמצגת קצרה (במובן הטוב), מובנת, אמפתית. אהבתי את הדגש של לחשוב מתי לספר, שיש זמן ואפשר לעבור עם זה תהליך. ביקשתי ממך כי בתור מי שמתעסקת עם אבחון של אוטיזם, גם אני מתלבטת גם עם ההורים וגם ביני לבין עצמי מתי לספר לילד, ובאיזה אופן, ועזרת לי. וגם כאמא, אני תמיד שמחה לשמוע מאמהות אחרות, וממך בפרט, שאני מעריכה ומוקירה מאוד על הדרך שלך ואת אורי שאני אוהבת ומעריכה מאוד. תודה על הפתיחות והנתינה.
י.א.
קרא עוד
אין לי מילים להסביר לך כמה את עוזרת לנו. את חדה, ממוקדת, נותנת פתרונות שאפשר לממש ועוזרת בדילמות. תודה!
משפחת מ.
קרא עוד
עברנו איתך חוויה של גילוי על עצמנו שאנחנו יותר פחדנו מהמילה אוטיזם ממה שזה באמת. לימדת אותנו לפרוץ את החומות הגבוהות של המחשבה שאוטיזם זאת מחלה וגילינו שזה רק מילה... לא יותר. דרכך הבנו שהטיפול שנתנו למ. היה הטיפול הנכון שהוביל אותה לעצמאות. מ. קיבלה את ההגדרה אוטיסטית הרבה יותר קל ממה שחשבנו והיא טוענת שזה אפילו עזר לה להבין מה יש לה ולהתעלות מעל זה. תודה רבה רוויטל על כל מה שעשית עבורנו ועבור מ.
א.ו.
קרא עוד
גם אנחנו היינו, הרצאה מקצועית רהוטה מלאה ערך וייחודית, עם סבלנות אינסופית ודוגמאות מוחשיות לכל פרק שמוצג. רויטל יקרה יש לך תרומה ענקית לחברה ושליחות יישר כוח.
ח.י.
קרא עוד
​ "תודה על המדריך, הוא מקסים, רגיש ומיוחד. עשוי בצורה יפה ונוחה. תודה על השיתוף! המקום שהקמת נשמע מדהים, אשמח לשמוע מה יש בו..."
ח.ש.ל.
קרא עוד
רויטל, את אישיות כובשת ומלאת אנרגיה. העלית בהרצאה נקודות טובות למחשבה וכלים פרקטיים להורות באופן כללי וגם בפרט להורות לילדים על הרצף, המון תודה!
ל.ש.
קרא עוד
יצאתי עכשיו מהרצאה של רויטל אלרון כ"ץ, מייסדת "אופטיזם" מקום אופטימי למשפחות עם צרכים מיוחדים. את רויטל הכרתי בפנתרה (כמובן), היא הרימה את המיזם החשוב הזה בעשר אצבעות ובמקצועיות שיא. כשרויטל עומדת על הבמה ומדברת, ברור לכולנו שזה הייעוד שלה בחיים. תודה עלייך אהובה, והמשך הצלחה בדרך היפה הזאת שאת עושה.
ליהיא לפיד
קרא עוד
כמה מקסים וחשוב! ההרצאה של רויטל מחזקת ומנגישה את נושא האוטיזם.
הקודם
הבא